فرآیند شتابدهی سنجیده

فرآیند ثبت اولیه ایده

هر چیزی که بتوان فکرش را کرد و به آن باور داشت، دست یافتنی است.

ایده ها آسان هستند و اجرای آن ها دشوار! حتی اگر بهترین ایده ها در ذهن شما شکل بگیرد، چگونه اجرا کردن آن ها بسیار مهم است؛ برای اجرایی کردن ایده ها، تیم خوب و با انگیزه، راهنمای با تجربه و پشتوانه‌ی کافی، از فاکتور های اساسی محسوب می‌شوند؛ به همین دلیل سنجیده سعی کرده امکان ساختن تیم با تخصص کافی، داشتن مربی آشنا با پیچیدگی های راه و بدست آوردن سرمایه‌ی مورد نیاز را برای تیم ها فراهم کند. تمام مراحلی که تیم ها در سنجیده طی می‌کنند به طور مختصر در این تایم لاین شرح داده شده است.

همین حالا ثبت نام کن

قدم اول

ثبت نام اولیه

در این مرحله نسخه ی اولیه ی ایده ی خود را برای ما ارسال می‌کنید تا مورد سنجش قرار گیرد.

قدم دوم

ثبت ایده

ایده‌ی ارسال شده در دفتر ثبت شتابدهنده به اسم صاحبان ایده ثبت می گردد تا در آینده امکان کپی و سوء استفاده از آن وجود نداشته باشد.

قدم سوم

ارزیابی و پذیرش

پس از ارزیابی های اولیه و سنجش ایده، در صورت پذیرش مصاحبه‌ای با تیم صاحبان ایده انجام می‌گیرد که در آن، شرایط تیم و شتابدهی امکان سنجی می‌شود. در صورت رد ایده نیز نامه‌ای به ایده‌پرداز ارسال می‌گردد که دلایل رد را برای ایشان توضیح می‌دهد.

قدم چهارم

پیش شتابدهی

تیم ها پس از پذیرش و استقرار، به منظور آماده سازی محصول اولیه و مهیا شدن برای جذب سرمایه به مدت دو ماه در دوره‌ی پیش شتابدهی قرار می‌گیرند.

قدم پنجم

شتابدهی

پس از پشت سر گذاشتن فرآیند پیش شتابدهی و تولید نسخه اولیه، تیم به مدت یک ماه به منظور تولید نسخه نهایی در دوره شتابدهی قرار می گیرد.

خروج از فرایند شتابدهی

جذب سرمایه

پس از فرآیند شتابدهی و تهیه ی نسخه ی اولیه از محصول، ایده ها به همراه محصول اولیه قابل ارانه (MVP) به شبکه ی سرمایه گذاران در باشگاه معرفی می‌شوند. و و در راه توسعه کسب کار به مسیر خود ادامه می دهند.

همین حالا ثبت نام کن!