>
>
سبک زندگی قرنطینه

معرفی 4 پلتفرم کاربردی برای قرنطینه

فاطمه صفوی پور

در این روز هایی که برای قطع کردن شیوع ویروس کرونا بهتر است در خانه بمانیم؛ قرنطینه سبک زندگی خیلی از ما را تغیبر داده است. در این پست قصد داریم پلتفرم هایی که ممکن است در این دوران مفید باشد را معرفی کنیم.

Female fitness & Home Workout

این اپلیکیشن ها برای افراد در سطح های مبتدی تا حرفه ای تمرین های روزانه می دهند و میزان کالری و فعالیت افراد را بعد از اجرای هر برنامه ثبت می کنند. شما می توانید برای ورزش در خانه و دوران قرنطینه ازین اپلیکیشن ها استفاده کنید.

فیدیبو

فیدیبو بزرگترین سامانه خرید کتاب الکترونیک و صوتی در ایران است که می‌کوشد با گستره‌ای از کتاب‌ها و مجلات متنوع برای طیف وسیعی از کاربران تجربه فوق‌العاده خریدکتاب و خواندن آن در دستگاه‌های هوشمند را فراهم کند.

ویرگول

چنان چه به نویسندگی یا استفاده از تجربه ی دیگران علاقه دارید ویرگول پلتفرم خوبی برای شماست. می‌توانید در دوران قرنطینه تمرین نویسندگی را شروع کنید، تجربیات خود را به اشتراک بگذارید و از تجربیات دیگران در هر زمینه ای استفاده کنید.

ایسمینار

ایسمینار پلتفرمی تخصصی برای برگزاری وبینار (سیمنار و کلاس) و رویداد آنلاین است که در آن هم می‌توان وبینار برگزار و هم در وبینار شرکت کرد. اگر به دنبال یادگیری مهارتی در زمینه های مختلف هستید می‌توانید در این پلتفرم وبینار مورد نظرتان را سرچ کنید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
کپی
لینک