• Parand, Theran
  1,100 m 2
  پروژه طراحی ویلای پرند
 • Lavasan, Theran
  2,500 m 2
  پروژه طراحی ویلای لواسان
 • 16 Zone, Rah'Ahan, Tehran
  5,300 m 2
  پروژه طراحی مجتمع درمانی آفرینش

طراحی دکوراسیون داخلی

شاید به دنبال تغییر دکوراسیون خانه خود باشید یا شاید هم به دنبال ایجاد فضای بهتر برای محط کار؛ یا حتی ممکن است صاحب فروشگاهی باشید که قصد داشته باشید مشتریانتان را با دکوراسیونی زیبا تحت تاثیر قرار دهید. در هر صورت تیم ژیوار تجربه طراحی و اجرای پروژه های دکوراسیون داخلی در زمینه های مختلف را دارد.

طراحی پلان، نما و مقطع

به دنبال ساخت خانه‌ای هستید که مطابق با سلیقه خودتان باشد؟ یا ایده هایی در سر دارید که تمایل دارید در ساخت ساختمانتان با توجه به نوع کاربری آن اجرا شود و از همه مهم تر استاندارد ها در اجرای آن رعایت شده باشد. ژیوار توانایی طراحی ساختمان ها با کاربری تجاری، اداری، مسکونی و ویلایی را با رعایت استاندارد های سازه دارد.

طراحی محوطه سازی

بیشتر مردم با دیدن منظره های سبز و طبیعی در زندگی روزمره انرژی می‌گیرند. به همین دلیل است که بسیاری از کافه ها، رستوران ها و یا محل های تجاری‌ که به خوبی از فضای سبز در محیط خود استفاده کرده اند مشتریان بیشتری دارند؛ حتی دیدن فضای سبز به حدی روحیه بخش است که خیلی از مردم در خانه های خود این فضا را ایجاد کرده‌اند. به کمک ژیوار می‌توان طبیعت را به زندگی روزمره اضافه کرد و از دیدن هر روزه آن لذت برد.

بروزترین ها

علیرضا تغابنی Alireza Taqaaboni
فرشاد مهدی زاده Farshad Mehdizadeh
رضا دانشمیر Reza Daneshmir
سیاوش تیموری Siavash Teimouri

درباره ژیوار

استودیو معماری و دکوراسیون داخلی مهراز ژیوار فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی، و طراحی منظر شهری در سال 1394 آغاز نمود. این شرکت در راستای فعالیت حرفه ای معماری خود تا کنون پروژه های موفق متعددی را طراحی و اجرا کرده است. فعالیت های این استودیو در زمینه ارائه خدمات معماری و دکوراسیون داخل شامل مشاوره، طراحی و اجرا می باشد.

سبک های معماری

در کنار ژیوار هدف خود را در تامین اطلاعات و ایده های اولیه با شناخت بهتر سبک های معماری تعیین کرده و ما را در ساخت رویاهای خود یاری کنید.

1399,06,12

سبک پست مدرن چیست؟

سبک پست مدرن در واقع همان سبک مدرن با چاشنی طرحهای کلاسیک و سنتی می باشد. در این سبک از سادگی مدرن کاسته می شود و ...

مشاهده مطلب
1399,06,12

سبک کلاسیک چیست؟

مهم ترین مشخصه این سبک استفاده متقارن و جفتی مبلمان و لوازم دکوری می باشد. مشخصات این سبک شامل...

مشاهده مطلب
1399,06,12

سبک مدرن چیست؟

سبک مدرن در اواخر قرن 19 بوجود آمده و در اواسط قرن 20 میلادی به اوج خود رسیده است. این سبک با عصر صنعتی همراه شده بنابراین استفاده...

مشاهده مطلب

برای درخواست اجرا یا مشاوره بر روی ارسال درخواست کلیک کنید.

  ارسال درخواست